VAKIF İNSAN PROJESİ

Proje kapsamında mahallelerimizde 0-18 yaş aile eğitimlerinden herhangi birine katılan gönüllü vatandaşlarımızdan, “KADEM”in hizmet verdiği alanlardaki çalışmalarına destek olabilecek, “KADEM”in mahallede/ilçede “gönüllüsü” gibi çalışabilecek, aile ve toplum konusundaki çalışmalarda aktif rol alabilecek, “VAKIF İNSAN”lar tespit edilecektir.

“VAKIF İNSAN”ların eğitim faaliyetlerine katkı sağlayabilmeleri ve bizzat yürütebilmeleri için aile eğitiminin yanı sıra öfke kontrolü, iletişim teknikleri, çocuk ve ergen psikolojisi vb. konular ile talebe ve ihtiyaca göre daha birçok konuda eğitime tabi tutulmaları sağlanabilecektir. Bu eğitimler için gerekli ortamlar Konya Büyükşehir Belediyesi Aile Destek Merkezi (KADEM) tarafından oluşturulacaktır.

Projenin en temel amacı “KADEM”in faaliyet gösterdiği alanlardaki ve diğer kurumlar (milli eğitim, müftülükler vd.) tarafından yürütülen eğitimleri, özellikle “VAKIF İNSAN” lar aracılığı ile toplumun her kesimine ulaştırmaktır.

Katılmak İstenen Program

0-3 yaş Aile Eğitimi Programı

3-6 yaş Aile Eğitimi Programı

7-11 yaş Aile Eğitimi Programı

12-18 yaş Aile Eğitimi Programı


Cinsiyeti :     Erkek Kadın


Warning: file_get_contents(http://192.168.140.9/konyabs/sorguegtyrdm.php?tckimlik=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in C:\AppServ\www\wp-content\themes\islam\basvuru.php on line 366

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com